Oto kilka zdjęć z naszego serwisu.
Proszę kliknąć, żeby powiększyć.
 
     

NAPRAWA I SERWIS KLIMATYZACJIPosiadając najnowocześniejszy sprzęt i fachową obsługę w zakresie serwisu i naprawy klimatyzacji świadczymy:

- napełnianie klimatyzacji
- odgrzybianie klimatyzacji
- ozonowanie
- sprawdzanie szczelności
- wymiana filtrów kabinowych
- naprawa klimatyzacjiKażdy kto w swoim samochodzie posiada klimatyzację oczekuje wygód związanych z jej użytkowaniem. Przede wszystkim chodzi o chłodzenie wnętrza auta, jednak związany jest z tym komfort jazdy, zarówno na krótkich jak i długich odcinkach. Gdy samochód jest naszym narzędziem pracy, szczególnie w letnie dni klimatyzacjia jest niezbędna. W momencie kiedy samochód stoi na słońcu i temperatura we wnętrzu może sięgać 50 stopni Celcjusza od sprawności klimatyzacji może zależeć nie tylko nasze zdrowie, ale również życie. Długotrwałe przebywanie w nagrzanym pojeździe może powodować szereg schorzeń i brak koncentracji, a skutki mogą być łatwe do przewidzenia w natężonym ruchu ulicznym.

Sprawna klimatyzacja to nie tylko chłodne powietrze, ale również powietrze pozbawione zapachu i wszelkich zanieczyszczeń. Kiedy klimatyzacja szwankuje, nie tylko jej wydajność spada, ale również dostarczać może do układu oddechowego różnego rodzaju bakterie i grzyby, co jest bardzo niekorzystnym zjawiskiem.

Aby tego uniknąć warto jest zawsze przed sezonem zrobić chociaż podstawowy przegląd klimatyzacji Mysłowice i zgodnie z zaleceniami diagnosty przeprowadzić poszczegóne zabiegi zwiększające jej sprawność oraz niwelując negatywny wpływ na zdrowie. Nie należy czekać na moment kiedy ona przestanie działać, bo zazwyczaj takie sytuacje mają miejsce w najmniej oczekiwanym momencie.

W Mysłowicach znajdziemy kilka punktów diagnostycznych klimatyzacji, jednak warto odwiedzić nasz ponieważ łatwo do nas trafić (znajdujemy się w warsztacie na terenie Mysłowickiej Giełdy, po prawej stronie od bramy), a do tego posiadamy profesjonalny i kompleksowy sprzęt, więc wszystkie ewentualne naprawy jak i diagnostykę możesz załatwić szybko w jednym miejscu.


Zapraszamy na przegląd klimatyzacji!

     
     
     
POLECAMY:
     
41-400 Mysłowice, ul. Obrzeżna Północna 24 (teren giełdy samochodowej)
tel. 32 317-26-17, kom. 502-128-461
  projekt: w2w.pl